Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 65,36 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 329,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 58,07 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 409,35 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 50,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 27,09 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 114,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 76,89 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 124,47 zł brutto
Do koszykaCena: |
7,17 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,17 |
zł netto |
Cena: |
8,82 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,82 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis serii
Parametry techniczne: AS Ramka potrójna biała R-3G/00 OSPEL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu montażowego | 60 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK03 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | nie |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 12 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek | 3 |
| Liczba jednostek w pionie | 3 |
| Liczba jednostek w poziomie | 3 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 3 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Inne |
| Szerokość | 226 mm |
| Szerokość wbudowania | 58 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 84 mm |
| Wysokość wbudowania | 58 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | tak |
Pliki do pobrania
pl -
m/download/23676104/pl.pdf [48.63 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co AS Ramka potrójna biała R-3G/00 OSPEL
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1456brutto |
|
50 SZT |
24h |
|
619 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
45229brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9329brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
81 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7371brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
55 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3046brutto |
|
1 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
869brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
282 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
15734brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
264 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5499brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
50 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
31147brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
42019brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2117brutto |
|
81 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7777brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
14 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
17375brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9131brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
357 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt AS Ramka potrójna biała R-3G/00 OSPEL kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2062brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
105 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1724brutto |
|
445 SZT |
24h |
|
4291 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
484brutto |
|
969 SZT |
24h |
|
17237 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1363brutto |
|
580 szt |
24h |
|
23692 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1856brutto |
|
501 SZT |
24h |
|
5792 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1205brutto |
|
320 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1889brutto |
|
42 SZT |
24h |
|
2716 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
756brutto |
|
260 SZT |
24h |
|
4233 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2152brutto |
|
439 SZT |
24h |
|
5261 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135