Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 38,63 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 124,47 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 64,96 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 392,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 115,72 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 62,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 104,16 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 114,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 10,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszykaCena: |
31,51 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,51 |
zł netto |
Cena: |
38,76 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
38,76 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
8 szt |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Modułowy rozłącznik izolacyjny 2P 16A 230VAC SBN216 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2791729/0/hager_SBN216_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Modułowy rozłącznik izolacyjny 2P 16A 230VAC SBN216 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymuszona separacja zgodnie z DIN VDE 0113 | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Funkcja przełączająca | Wyłącznik |
| Głębokość wbudowania | 68 mm |
| Kolor klosza | Szary |
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 2 |
| Maksymalna moc źródła światła | 0 W |
| Minimalne napięcie znamionowe | 230 V |
| Nadruk/symbol | Inne |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Wytrzymałość zwarciowa (Icw) | 0.24 kA |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Znamionowa zdolność łączeniowa | 0.338 kA |
Pliki do pobrania
hager_sbn216_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 12:02, 234.17 kB]
SBN216 -
m/download/20392871/sbn216.pdf [31.73 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Modułowy rozłącznik izolacyjny 2P 16A 230VAC SBN216 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4356brutto |
|
2 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5386brutto |
|
13 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9116brutto |
|
6 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11955brutto |
|
9 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
51663brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
12 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2317brutto |
|
383 szt |
24h |
|
36 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
40887brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
10 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4551brutto |
|
114 szt |
24h |
|
166 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3 78535brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
39958brutto |
|
0 szt |
24h |
|
178 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
74673brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
78 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4624brutto |
|
10 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
20668brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
145 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Modułowy rozłącznik izolacyjny 2P 16A 230VAC SBN216 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
989brutto |
|
834 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3536brutto |
|
83 szt |
24h |
|
334 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11825brutto |
|
511 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1187brutto |
|
3162 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3081brutto |
|
23 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
379brutto |
|
576 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
929brutto |
|
245 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3301brutto |
|
20 SZT |
24h |
|
210 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2047brutto |
|
101 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1881brutto |
|
356 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1579brutto |
|
142 SZT |
24h |
|
276 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
701brutto |
|
27 szt |
24h |
|
571 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135