Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 75,88 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 96,21 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 99,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 329,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 33,43 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 31,91 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 23,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 73,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 38,63 zł brutto
Do koszykaCena: |
7,55 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,55 |
zł netto |
Cena: |
9,29 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,29 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
999 szt |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: lumina Łącznik seryjny/świecznikowy biały WL0040 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2793251/0/hager_WL0040_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: lumina Łącznik seryjny/świecznikowy biały WL0040 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor elementu przełączającego | Biały |
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 10 AX |
| Zgodność z przepisami budowlanymi Wielkiej Brytanii, część M | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Z płytą montażową | tak |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Funkcja podświetlenia | Inne |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość osprzętu | 42 mm |
| Głębokość wbudowania | 26 mm |
| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Liczba dźwigni | 2 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Materiał | Inne |
| Miejsce na oznaczenie | Nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 35 mm |
| Model antybakteryjny | nie |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9016 |
| Podświetlenie | Opcjonalne |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przełącznik ogrzewania | nie |
| Przełącznik pralkowy | nie |
| Przycisk | nie |
| Rodzaj podświetlenia | Inne |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Układ połączeń | Łącznik szeregowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
hager_wl0040_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 18:01, 235.19 kB]
PDS_WL0040_3301_pl-PL -
m/download/23369628/pds-wl0040-3301-pl-pl.pdf [100.61 kB]
24PL019_Lumina broszura -
m/download/23369632/24pl019-lumina-broszura.pdf [5.27 MB]
rohs_declaration_WL0040_en-GB -
m/download/23369629/rohs-declaration-wl0040-en-gb.pdf [42.18 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_019_WA_2016_V3_3 -
m/download/23369630/hager-deklaracja-ce-019-wa-2016-v3-3.pdf [221.32 kB]
PEP_HAGE-01269-V01.01-EN -
m/download/23369631/pep-hage-01269-v01-01-en.pdf [362.51 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co lumina Łącznik seryjny/świecznikowy biały WL0040 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5246brutto |
|
81 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1886brutto |
|
15 szt |
24h |
|
822 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1524brutto |
|
31 SZT |
24h |
|
567 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1272brutto |
|
27 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1215brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6964brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
120 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5253brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
190 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
331brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1172brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10798brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
42 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1171brutto |
|
355 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10291brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
12318brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
67 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5462brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
66 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt lumina Łącznik seryjny/świecznikowy biały WL0040 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
379brutto |
|
573 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2907brutto |
|
8 szt |
24h |
|
488 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3104brutto |
|
16 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2047brutto |
|
101 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1971brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
405brutto |
|
773 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1579brutto |
|
142 SZT |
24h |
|
276 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1261brutto |
|
380 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1215brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5324brutto |
|
24 szt |
24h |
|
99 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
989brutto |
|
834 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
595brutto |
|
225 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
798brutto |
|
581 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135