Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 65,31 zł brutto
Twoja cena 55,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 143,30 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 257,07 zł brutto
Twoja cena 164,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 360,39 zł brutto
Twoja cena 240,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 125,46 zł brutto
Twoja cena 34,90 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 363,71 zł brutto
Twoja cena 124,47 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,35 zł brutto
Twoja cena 20,71 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 70,11 zł brutto
Twoja cena 54,47 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 149,00 zł brutto
Twoja cena 143,04 zł brutto
Do koszykaCena: |
9,88 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,88 |
zł netto |
Cena: |
12,15 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,15 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
8 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
999 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: lumina intense Ramka potrójna pozioma biała WL5730 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2793579/0/hager_WL5730_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: lumina intense Ramka potrójna pozioma biała WL5730 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu montażowego | 0 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | tak |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 10.4 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek | 3 |
| Liczba jednostek w pionie | 1 |
| Liczba jednostek w poziomie | 3 |
| Liczba łączników | 3 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 0 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9016 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż zaciskowy |
| Szerokość | 229.8 mm |
| Szerokość wbudowania | 54.5 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 87.4 mm |
| Wysokość wbudowania | 54.5 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
hager_wl5730_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 18:38, 205.74 kB]
PDS_WL5730_3301_pl-PL -
m/download/23408967/pds-wl5730-3301-pl-pl.pdf [64.93 kB]
24PL019_Lumina broszura -
m/download/23408971/24pl019-lumina-broszura.pdf [5.27 MB]
rohs_declaration_WL5730_en-GB -
m/download/23408968/rohs-declaration-wl5730-en-gb.pdf [42.17 kB]
hager_deklaracja_CE_445_WA_2025_v1_1_sig -
m/download/23408969/hager-deklaracja-ce-445-wa-2025-v1-1-sig.pdf [326.80 kB]
PEP_HAGE-01263-V01.01-EN -
m/download/23408970/pep-hage-01263-v01-01-en.pdf [382.52 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co lumina intense Ramka potrójna pozioma biała WL5730 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
687brutto |
|
103 szt |
24h |
|
255 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
953brutto |
|
112 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1206brutto |
|
15 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1261brutto |
|
380 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5534brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
559 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1247brutto |
|
34 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3147brutto |
|
36 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1990brutto |
|
21 SZT |
24h |
|
75 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1150brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
444 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2738brutto |
|
4 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1560brutto |
|
20 SZT |
24h |
|
285 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5246brutto |
|
81 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
786brutto |
|
788 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2907brutto |
|
8 szt |
24h |
|
488 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3672brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt lumina intense Ramka potrójna pozioma biała WL5730 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3104brutto |
|
16 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
956brutto |
|
69 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
798brutto |
|
581 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2530brutto |
|
2 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
595brutto |
|
225 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
929brutto |
|
244 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5324brutto |
|
24 szt |
24h |
|
99 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1172brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
989brutto |
|
834 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135