Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 17,99 zł brutto
Twoja cena 14,15 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,48 zł brutto
Twoja cena 73,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 26,72 zł brutto
Twoja cena 8,14 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 6,43 zł brutto
Twoja cena 5,81 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 363,71 zł brutto
Twoja cena 124,47 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 98,17 zł brutto
Twoja cena 64,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 349,32 zł brutto
Twoja cena 223,56 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 529,52 zł brutto
Twoja cena 322,76 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 40,98 zł brutto
Twoja cena 26,73 zł brutto
Do koszykaCena: |
4,84 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,84 |
zł netto |
Cena: |
5,95 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,95 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
225 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
999 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: lumina intense Ramka pojedyncza biała WL5510 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2793577/0/hager_WL5510_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: lumina intense Ramka pojedyncza biała WL5510 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu montażowego | 0 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | tak |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 10.4 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba jednostek w pionie | 1 |
| Liczba jednostek w poziomie | 1 |
| Liczba łączników | 1 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 0 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9016 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż zaciskowy |
| Szerokość | 87.4 mm |
| Szerokość wbudowania | 54.5 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 87.4 mm |
| Wysokość wbudowania | 54.5 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
hager_wl5510_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 18:36, 213.45 kB]
PDS_WL5510_3301_pl-PL -
m/download/23420862/pds-wl5510-3301-pl-pl.pdf [69.00 kB]
24PL019_Lumina broszura -
m/download/23420866/24pl019-lumina-broszura.pdf [5.27 MB]
rohs_declaration_WL5510_en-GB -
m/download/23420863/rohs-declaration-wl5510-en-gb.pdf [42.15 kB]
hager_deklaracja_CE_445_WA_2025_v1_1_sig -
m/download/23420864/hager-deklaracja-ce-445-wa-2025-v1-1-sig.pdf [326.80 kB]
PEP_HAGE-01263-V01.01-EN -
m/download/23420865/pep-hage-01263-v01-01-en.pdf [382.52 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co lumina intense Ramka pojedyncza biała WL5510 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5355brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
337 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
786brutto |
|
788 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1990brutto |
|
24 SZT |
24h |
|
141 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5344brutto |
|
26 SZT |
24h |
|
183 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4784brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
466 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1619brutto |
|
5 szt |
24h |
|
577 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
986brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2732brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
112 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1247brutto |
|
78 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
687brutto |
|
103 szt |
24h |
|
255 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5246brutto |
|
81 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
956brutto |
|
69 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1971brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt lumina intense Ramka pojedyncza biała WL5510 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13840brutto |
|
56 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1172brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1873brutto |
|
96 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
218brutto |
|
18 SZT |
24h |
|
587 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5324brutto |
|
24 szt |
24h |
|
99 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
956brutto |
|
69 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1366brutto |
|
179 SZT |
24h |
|
519 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3104brutto |
|
16 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1521brutto |
|
34 SZT |
24h |
|
447 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1403brutto |
|
188 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
847brutto |
|
40 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
687brutto |
|
103 szt |
24h |
|
255 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
798brutto |
|
581 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
856brutto |
|
89 SZT |
24h |
|
561 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135