Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 25,01 zł brutto
Twoja cena 21,35 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 15,35 zł brutto
Twoja cena 10,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 161,13 zł brutto
Twoja cena 103,12 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 68,14 zł brutto
Twoja cena 42,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,75 zł brutto
Twoja cena 76,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 105,41 zł brutto
Twoja cena 65,36 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 97,60 zł brutto
Twoja cena 67,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 217,71 zł brutto
Twoja cena 171,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 529,52 zł brutto
Twoja cena 322,76 zł brutto
Do koszykaCena: |
11,11 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,11 |
zł netto |
Cena: |
13,66 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,66 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
171 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
518 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: lumina Przycisk zwierny 2-klawiszowy biały WL0140 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Sposób/zasada działania | Elektromechaniczny |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość osprzętu | 42 mm |
| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba dźwigni | 2 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 0 |
| Liczba styków obrotowych | 0 |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 2 |
| Liczba styków zwiernych | 2 |
| Materiał | Inne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 35 mm |
| Model | Przycisk szeregowy |
| Model antybakteryjny | nie |
| Nadruk | Brak |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9016 |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wersja zbliżeniowa/bezdotykowa | nie |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z podświetleniem | nie |
| Zawiera źródło światła | nie |
Pliki do pobrania
PDS_WL0140_3301_pl-PL -
m/download/23416054/pds-wl0140-3301-pl-pl.pdf [100.24 kB]
24PL019_Lumina broszura -
m/download/23416058/24pl019-lumina-broszura.pdf [5.27 MB]
rohs_declaration_WL0140_en-GB -
m/download/23416055/rohs-declaration-wl0140-en-gb.pdf [42.15 kB]
hager_deklaracja_CE_417_WA_2024_v1_0_sig -
m/download/23416056/hager-deklaracja-ce-417-wa-2024-v1-0-sig.pdf [296.05 kB]
PEP_HAGE-01420-V01.01-EN -
m/download/23416057/pep-hage-01420-v01-01-en.pdf [7.72 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co lumina Przycisk zwierny 2-klawiszowy biały WL0140 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
18192brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
41 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2757brutto |
|
17 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
378brutto |
|
169 SZT |
24h |
|
1075 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3046brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
37 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2329brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
27 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4172brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
28 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2694brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
168 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
26417brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1669brutto |
|
32 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2067brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
93 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3890brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
17 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2781brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
72 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2135brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2441brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3853brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt lumina Przycisk zwierny 2-klawiszowy biały WL0140 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
989brutto |
|
805 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
693brutto |
|
61 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2738brutto |
|
4 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1521brutto |
|
29 SZT |
24h |
|
447 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3169brutto |
|
36 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
771brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
847brutto |
|
34 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
962brutto |
|
69 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
595brutto |
|
204 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2372brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
811 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
856brutto |
|
83 SZT |
24h |
|
511 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2907brutto |
|
8 szt |
24h |
|
486 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1345brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
129 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135