Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 39,79 zł brutto
Twoja cena 28,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 161,13 zł brutto
Twoja cena 103,12 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,88 zł brutto
Twoja cena 70,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 61,99 zł brutto
Twoja cena 39,67 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 97,60 zł brutto
Twoja cena 67,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 799,00 zł brutto
Twoja cena 799,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 130,54 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 80,87 zł brutto
Twoja cena 56,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 73,31 zł brutto
Twoja cena 45,45 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,35 zł brutto
Twoja cena 20,71 zł brutto
Do koszykaCena: |
6,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,89 |
zł netto |
Cena: |
8,47 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,47 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
34 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
999 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: lumina intense Ramka podwójna pionowa biała WL5620 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2793582/0/hager_WL5620_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: lumina intense Ramka podwójna pionowa biała WL5620 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu montażowego | 0 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | tak |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 10.4 mm |
| Kierunek montażu | Pionowy |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek | 2 |
| Liczba jednostek w pionie | 2 |
| Liczba jednostek w poziomie | 1 |
| Liczba łączników | 2 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 0 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9016 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż zaciskowy |
| Szerokość | 87.4 mm |
| Szerokość wbudowania | 54.5 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 158.5 mm |
| Wysokość wbudowania | 54.5 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
hager_wl5620_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 18:36, 208.32 kB]
PDS_WL5620_3301_pl-PL -
m/download/23425090/pds-wl5620-3301-pl-pl.pdf [66.76 kB]
24PL019_Lumina broszura -
m/download/23425094/24pl019-lumina-broszura.pdf [5.27 MB]
rohs_declaration_WL5620_en-GB -
m/download/23425091/rohs-declaration-wl5620-en-gb.pdf [42.17 kB]
hager_deklaracja_CE_445_WA_2025_v1_1_sig -
m/download/23425092/hager-deklaracja-ce-445-wa-2025-v1-1-sig.pdf [326.80 kB]
PEP_HAGE-01263-V01.01-EN -
m/download/23425093/pep-hage-01263-v01-01-en.pdf [382.52 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co lumina intense Ramka podwójna pionowa biała WL5620 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1524brutto |
|
30 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6273brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
68 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1215brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
388 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
625brutto |
|
32 SZT |
24h |
|
139 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1911brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
67 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5344brutto |
|
26 SZT |
24h |
|
183 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4987brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
72 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3301brutto |
|
20 SZT |
24h |
|
204 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1186brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
96 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6015brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
69 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10580brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
195 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3104brutto |
|
15 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
595brutto |
|
200 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt lumina intense Ramka podwójna pionowa biała WL5620 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1521brutto |
|
29 SZT |
24h |
|
434 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
798brutto |
|
556 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
687brutto |
|
98 szt |
24h |
|
112 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1631brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
153 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
989brutto |
|
805 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5324brutto |
|
17 szt |
24h |
|
87 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
889brutto |
|
472 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
786brutto |
|
758 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
338brutto |
|
108 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
953brutto |
|
96 szt |
24h |
|
485 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
929brutto |
|
227 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
595brutto |
|
200 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1215brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1366brutto |
|
171 SZT |
24h |
|
512 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135