Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 65,68 zł brutto
Twoja cena 40,71 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,61 zł brutto
Twoja cena 49,67 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 80,00 zł brutto
Twoja cena 80,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 155,94 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 82,66 zł brutto
Twoja cena 52,91 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 99,00 zł brutto
Twoja cena 95,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 68,14 zł brutto
Twoja cena 42,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 121,77 zł brutto
Twoja cena 65,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 161,13 zł brutto
Twoja cena 103,12 zł brutto
Do koszykaCena: |
1,54 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,54 |
zł netto |
Cena: |
1,90 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,90 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
661 szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
999 szt |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: lumina soul Ramka pojedyncza biała WL5010 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2793424/0/hager_WL5010_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: lumina soul Ramka pojedyncza biała WL5010 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu montażowego | 0 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | tak |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 10.4 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba jednostek w pionie | 1 |
| Liczba jednostek w poziomie | 1 |
| Liczba łączników | 1 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 0 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9016 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż zaciskowy |
| Szerokość | 80 mm |
| Szerokość wbudowania | 54.6 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 80 mm |
| Wysokość wbudowania | 54.6 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
hager_wl5010_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 18:33, 230.56 kB]
PDS_WL5010_3301_pl-PL -
m/download/23425150/pds-wl5010-3301-pl-pl.pdf [81.96 kB]
24PL019_Lumina broszura -
m/download/23425154/24pl019-lumina-broszura.pdf [5.27 MB]
rohs_declaration_WL5010_en-GB -
m/download/23425151/rohs-declaration-wl5010-en-gb.pdf [42.18 kB]
hager_deklaracja_CE_445_WA_2025_v1_1_sig -
m/download/23425152/hager-deklaracja-ce-445-wa-2025-v1-1-sig.pdf [326.80 kB]
PEP_HAGE-01263-V01.01-EN -
m/download/23425153/pep-hage-01263-v01-01-en.pdf [382.52 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co lumina soul Ramka pojedyncza biała WL5010 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1247brutto |
|
34 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1521brutto |
|
32 SZT |
24h |
|
447 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2357brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
231 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1141brutto |
|
56 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
989brutto |
|
826 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4987brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
72 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
856brutto |
|
87 SZT |
24h |
|
511 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1826brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
397 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
405brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
698 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
319brutto |
|
14 szt |
24h |
|
94 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1272brutto |
|
27 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
12074brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
13 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6964brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
120 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6454brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2047brutto |
|
101 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt lumina soul Ramka pojedyncza biała WL5010 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
218brutto |
|
18 SZT |
24h |
|
587 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1632brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
123 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
929brutto |
|
243 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
956brutto |
|
69 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
701brutto |
|
26 szt |
24h |
|
431 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2907brutto |
|
8 szt |
24h |
|
486 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
405brutto |
|
772 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3147brutto |
|
36 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
889brutto |
|
482 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5324brutto |
|
20 szt |
24h |
|
87 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1066brutto |
|
55 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
595brutto |
|
218 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
989brutto |
|
826 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1434brutto |
|
18 SZT |
24h |
|
357 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
798brutto |
|
581 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135