Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 77,43 zł brutto
Twoja cena 50,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 91,33 zł brutto
Twoja cena 62,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 98,17 zł brutto
Twoja cena 64,05 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 74,90 zł brutto
Twoja cena 49,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 130,54 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 479,70 zł brutto
Twoja cena 409,33 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,00 zł brutto
Twoja cena 7,87 zł brutto
Do koszykaCena: |
3,29 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,29 |
zł netto |
Cena: |
4,05 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,05 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
767 szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
999 szt |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: lumina soul Ramka podwójna pozioma biała WL5220 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2793459/0/hager_WL5220_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: lumina soul Ramka podwójna pozioma biała WL5220 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu montażowego | 0 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | tak |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 10.4 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek | 2 |
| Liczba jednostek w pionie | 1 |
| Liczba jednostek w poziomie | 2 |
| Liczba łączników | 2 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 0 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9016 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż zaciskowy |
| Szerokość | 148 mm |
| Szerokość wbudowania | 54.6 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 80 mm |
| Wysokość wbudowania | 54.6 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
hager_wl5220_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 18:34, 208.83 kB]
PDS_WL5220_3301_pl-PL -
m/download/23377859/pds-wl5220-3301-pl-pl.pdf [63.92 kB]
24PL019_Lumina broszura -
m/download/23377863/24pl019-lumina-broszura.pdf [5.27 MB]
rohs_declaration_WL5220_en-GB -
m/download/23377860/rohs-declaration-wl5220-en-gb.pdf [42.20 kB]
hager_deklaracja_CE_445_WA_2025_v1_1_sig -
m/download/23377861/hager-deklaracja-ce-445-wa-2025-v1-1-sig.pdf [326.80 kB]
PEP_HAGE-01263-V01.01-EN -
m/download/23377862/pep-hage-01263-v01-01-en.pdf [382.52 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co lumina soul Ramka podwójna pozioma biała WL5220 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
405brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
382 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1460brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
447 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1863brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
214 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
798brutto |
|
567 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
953brutto |
|
102 SZT |
24h |
|
413 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1729brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
199 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
573brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
183 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1386brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
191 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3880brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
973 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1409brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
43 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2907brutto |
|
8 szt |
24h |
|
486 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1631brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
153 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9019brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
180 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2207brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
630 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt lumina soul Ramka podwójna pozioma biała WL5220 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
889brutto |
|
472 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1066brutto |
|
55 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3127brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
3911 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
798brutto |
|
567 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
929brutto |
|
231 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
595brutto |
|
204 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1251brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
1079 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
913brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1632brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
123 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
379brutto |
|
563 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2047brutto |
|
91 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
701brutto |
|
26 szt |
24h |
|
431 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
786brutto |
|
775 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135