Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 217,71 zł brutto
Twoja cena 171,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 8,18 zł brutto
Twoja cena 4,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 80,87 zł brutto
Twoja cena 56,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 81,98 zł brutto
Twoja cena 53,50 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,38 zł brutto
Twoja cena 20,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 423,00 zł brutto
Twoja cena 423,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,39 zł brutto
Twoja cena 75,88 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 121,77 zł brutto
Twoja cena 65,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszykaCena: |
3,19 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,19 |
zł netto |
Cena: |
3,92 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,92 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
445 szt |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: lumina Klawisz z symbolem „Schody” biały WL6030 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2793342/0/hager_WL6030_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: lumina Klawisz z symbolem „Schody” biały WL6030 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z dotykowym symbolem / „bez barier” | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do systemów magistralnych | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 18 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Przycisk wahadłowy pojedynczy |
| Model antybakteryjny | nie |
| Nadruk/symbol | Różne symbole |
| Numer RAL (zbliżony) | 9016 |
| Okienko kontrolki świetlnej | nie |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Szerokość | 55 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 55 mm |
| Z miejscem na etykietę/opis | nie |
| Z wymiennymi soczewkami/symbolami | nie |
| Zastosowanie | Inne |
Pliki do pobrania
hager_wl6030_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 18:41, 210.23 kB]
PDS_WL6030_3301_pl-PL -
m/download/23382308/pds-wl6030-3301-pl-pl.pdf [68.32 kB]
24PL019_Lumina broszura -
m/download/23382312/24pl019-lumina-broszura.pdf [5.27 MB]
rohs_declaration_WL6030_en-GB -
m/download/23382309/rohs-declaration-wl6030-en-gb.pdf [42.32 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_019_WA_2016_V3_3 -
m/download/23382310/hager-deklaracja-ce-019-wa-2016-v3-3.pdf [221.32 kB]
PEP_HAGE-01264-V01.01-EN -
m/download/23382311/pep-hage-01264-v01-01-en.pdf [420.05 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co lumina Klawisz z symbolem „Schody” biały WL6030 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1953brutto |
|
19 szt |
24h |
|
59 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1729brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
199 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
331brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1171brutto |
|
343 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
851brutto |
|
71 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4764brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1961brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9019brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
65 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10291brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
14 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1150brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
324 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3169brutto |
|
36 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
986brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1899brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
192 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt lumina Klawisz z symbolem „Schody” biały WL6030 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1947brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
75 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
21048brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
149 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
988brutto |
|
752 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
379brutto |
|
86 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
962brutto |
|
64 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1387brutto |
|
250 SZT |
24h |
|
196 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6465brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1261brutto |
|
343 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2071brutto |
|
50 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
402brutto |
|
33 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
394brutto |
|
0 szt |
24h |
|
601 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135