Polecane
Cena: |
13,79 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,79 |
zł netto |
Cena: |
16,96 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,96 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
7 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
199 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: lumina intense Adapter natynkowy podwójny srebrny WL5822 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba zacisków uziemiających | 0 |
| Model stołowy | nie |
| Możliwość montażu na istniejącej puszce podtynkowej | tak |
| Z wejściem na rurkę instalacyjną | tak |
| Zgodność z BS 4662 | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Bezhalogenowe | tak |
| Dławik kablowy z gwintem | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 41.7 mm |
| Głębokość osprzętu | 41.7 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Srebro |
| Konfiguracja elementów | Ramka do montażu natynkowego |
| Liczba jednostek | 2 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 0 |
| Liczba wpustów | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model/kształt/forma | Prostokątny |
| Montaż na korytku krzyżowym | tak |
| Nadaje się do osprzętu elektroinstalacyjnego | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9006 |
| Odporność na uderzenia | nie |
| Przezroczysty | nie |
| Szerokość | 86.8 mm |
| Szerokość osprzętu | 86.8 mm |
| Średnica | 0 mm |
| Wpusty z tyłu | tak |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość | 157.8 mm |
| Wysokość osprzętu | 157.8 mm |
| Z kołnierzem wprowadzającym | tak |
| Z ramką osłaniającą | nie |
| Z wejściem kablowym | tak |
Pliki do pobrania
PDS_WL5822_3301_pl-PL -
m/download/23398891/pds-wl5822-3301-pl-pl.pdf [73.98 kB]
24PL019_Lumina broszura -
m/download/23398895/24pl019-lumina-broszura.pdf [5.27 MB]
rohs_declaration_WL5822_en-GB -
m/download/23398892/rohs-declaration-wl5822-en-gb.pdf [42.17 kB]
dc24-1006 -
m/download/23398893/dc24-1006.pdf [265.75 kB]
PEP_HAGE-01268-V01.01-EN -
m/download/23398894/pep-hage-01268-v01-01-en.pdf [403.80 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co lumina intense Adapter natynkowy podwójny srebrny WL5822 HAGER
Osoby, które kupiły produkt lumina intense Adapter natynkowy podwójny srebrny WL5822 HAGER kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135