Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 306,27 zł brutto
Twoja cena 204,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 76,20 zł brutto
Twoja cena 50,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 121,77 zł brutto
Twoja cena 96,21 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 232,47 zł brutto
Twoja cena 144,14 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 155,94 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 349,32 zł brutto
Twoja cena 223,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 329,00 zł brutto
Twoja cena 329,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 113,16 zł brutto
Twoja cena 50,41 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 157,44 zł brutto
Twoja cena 104,96 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 409,00 zł brutto
Twoja cena 409,00 zł brutto
Produkt wycofany z produkcjiCena: |
11,87 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,87 |
zł netto |
Cena: |
14,60 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,60 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
11 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER IP44 Ramka podwójna z uszczelką biała 53132909 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2793418/0/hager_53132909_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: BERKER IP44 Ramka podwójna z uszczelką biała 53132909 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | tak |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 12 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek w pionie | 2 |
| Liczba jednostek w poziomie | 2 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 2 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż zaciskowy |
| Szerokość | 156 mm |
| Szerokość wbudowania | 156 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 85 mm |
| Wysokość wbudowania | 85 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
hager_53132909_karta_katalogowa.pdf [2022-04-05 09:36, 223.44 kB]
PDS_53132909_3301_pl-PL -
m/download/23350043/pds-53132909-3301-pl-pl.pdf [91.91 kB]
rohs_declaration_53132909_en-GB -
m/download/23350044/rohs-declaration-53132909-en-gb.pdf [42.16 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_309_WA_2021_V1_0 -
m/download/23350045/hager-deklaracja-ce-309-wa-2021-v1-0.pdf [343.96 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER IP44 Ramka podwójna z uszczelką biała 53132909 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
15734brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
64 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
25730brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
14 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8731brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
12734brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2947brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6371brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13858brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
38 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9131brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
137 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5119brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2344brutto |
|
33 SZT |
24h |
|
431 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3046brutto |
|
1 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
893brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
149 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5264brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Produkty powiązane z produktem BERKER IP44 Ramka podwójna z uszczelką biała 53132909 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1499brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
43 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt BERKER IP44 Ramka podwójna z uszczelką biała 53132909 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
514brutto |
|
422 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3081brutto |
|
18 SZT |
24h |
|
110 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2981brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
108 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4530brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
74 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3754brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
123 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1884brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
103 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
402brutto |
|
55 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135