Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 125,46 zł brutto
Twoja cena 34,90 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 217,71 zł brutto
Twoja cena 171,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 65,31 zł brutto
Twoja cena 55,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 179,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 67,99 zł brutto
Twoja cena 55,29 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszykaCena: |
96,14 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
91,50 |
zł netto |
Cena: |
118,25 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
112,54 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
509 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Modułowy przełącznik instalacyjny I-0-II punkt wspólny od góry 4P 40A 400VAC SFT440 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2790092/0/hager_SFT440_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Modułowy przełącznik instalacyjny I-0-II punkt wspólny od góry 4P 40A 400VAC SFT440 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Funkcja przełączająca | Łącznik schodowy |
| Głębokość wbudowania | 71 mm |
| Liczba biegunów | 4 |
| Liczba styków przełącznych | 4 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Maksymalna moc źródła światła | 0 W |
| Minimalne napięcie znamionowe | 400 V |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Prąd znamionowy | 40 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 4 |
| Wytrzymałość zwarciowa (Icw) | 0.6 kA |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Znamionowa zdolność łączeniowa | 0.846 kA |
Pliki do pobrania
hager_sft440_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 12:11, 251.30 kB]
PDS_SFT440_3301_pl-PL -
m/download/23377954/pds-sft440-3301-pl-pl.pdf [117.42 kB]
rohs_declaration_SFT440_en-GB -
m/download/23377955/rohs-declaration-sft440-en-gb.pdf [42.11 kB]
DECLARATION_25_1516_02_25 -
m/download/23377956/declaration-25-1516-02-25.pdf [990.73 kB]
PEP_HAGE-01377-V01.01-EN -
m/download/23377957/pep-hage-01377-v01-01-en.pdf [2.89 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Modułowy przełącznik instalacyjny I-0-II punkt wspólny od góry 4P 40A 400VAC SFT440 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7015brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
53 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2 77188brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4476brutto |
|
4 szt |
24h |
|
58 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7345brutto |
|
90 szt |
24h |
|
478 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7892brutto |
|
10 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8918brutto |
|
34 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3236brutto |
|
110 szt |
24h |
|
500 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2332brutto |
|
6 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3019brutto |
|
25 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
21245brutto |
|
8 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7614brutto |
|
67 szt |
24h |
|
131 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2571brutto |
|
46 SZT |
24h |
Osoby, które kupiły produkt Modułowy przełącznik instalacyjny I-0-II punkt wspólny od góry 4P 40A 400VAC SFT440 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3876brutto |
|
31 szt |
24h |
|
6 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
50301brutto |
|
18 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8918brutto |
|
34 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1130brutto |
|
3042 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3717brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
214 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6882brutto |
|
75 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1881brutto |
|
354 szt |
24h |
|
592 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1724brutto |
|
148 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6626brutto |
|
193 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
15909brutto |
|
4 szt |
24h |
|
30 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
61305brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
78 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1187brutto |
|
3064 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135