Polecane
Cena: |
101,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
97,89 |
zł netto |
Cena: |
125,21 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
120,40 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
228 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rozłącznik modułowy izolacyjny 3P 100A E203/100A 2CDE283001R0100 ABB
Rozłącznik izolacyjny marki ABB spełnia funkcję przewodzenia prądu w warunkach znamionowych, podczas przetężenia (w tym zwarcia, przez odpowiednio zdefiniowany czas) oraz rozłączania obwodu w warunkach znamionowych i zakłóceniowych, a także izoluje, czyli zapewnia bezpieczną pracę obsługi.
Parametry techniczne: Rozłącznik modułowy izolacyjny 3P 100A E203/100A 2CDE283001R0100 ABB
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP10 |
| Funkcja przełączająca | Wyłącznik |
| Głębokość wbudowania | 70 mm |
| Kolor klosza | Szary |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 3 |
| Nadruk/symbol | Brak |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Prąd znamionowy | 100 A |
| Rodzaj napięcia | Inne |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 3 |
| Wytrzymałość zwarciowa (Icw) | 25 kA |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
Pliki do pobrania
authorize -
m/download/20310519/authorize.html [48.13 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: ABB Sp. z o.o. ul. Żegańska 1 04-713 Warszawa contact.center@pl.abb.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ABB Sp. z o.o. ul. Żegańska 1 04-713 Warszawa contact.center@pl.abb.com
Produkty z tej samej kategorii co Rozłącznik modułowy izolacyjny 3P 100A E203/100A 2CDE283001R0100 ABB
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135