Polecane
Cena: |
39,98 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
39,97 |
zł netto |
Cena: |
49,17 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
49,16 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
10 szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
343 szt |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Modułowy przełącznik instalacyjny I-0-II punkt wspólny od góry 1P 25A 230VAC SFT125 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2790085/0/hager_SFT125_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Modułowy przełącznik instalacyjny I-0-II punkt wspólny od góry 1P 25A 230VAC SFT125 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymuszona separacja zgodnie z DIN VDE 0113 | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Funkcja przełączająca | Łącznik schodowy |
| Głębokość wbudowania | 70 mm |
| Kolor klosza | Szary |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba styków przełącznych | 1 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Maksymalna moc źródła światła | 0 W |
| Minimalne napięcie znamionowe | 230 V |
| Nadruk/symbol | Inne |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Prąd znamionowy | 25 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Wytrzymałość zwarciowa (Icw) | 0.37 kA |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Znamionowa zdolność łączeniowa | 0.529 kA |
Pliki do pobrania
hager_sft125_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 12:10, 225.24 kB]
PDS_SFT125_3301_pl-PL -
m/download/23374765/pds-sft125-3301-pl-pl.pdf [152.72 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Modułowy przełącznik instalacyjny I-0-II punkt wspólny od góry 1P 25A 230VAC SFT125 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135