Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 158,55 zł brutto
Twoja cena 98,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 155,94 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 143,30 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 360,39 zł brutto
Twoja cena 240,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 104,55 zł brutto
Twoja cena 75,43 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 113,16 zł brutto
Twoja cena 50,41 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,00 zł brutto
Twoja cena 7,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,38 zł brutto
Twoja cena 20,66 zł brutto
Do koszykaCena: |
34,36 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
34,36 |
zł netto |
Cena: |
42,26 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
42,26 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
17 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Modułowy rozłącznik izolacyjny 2P 25A 230V SBN225 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2791730/0/hager_SBN225_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Modułowy rozłącznik izolacyjny 2P 25A 230V SBN225 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Funkcja przełączająca | Wyłącznik |
| Głębokość wbudowania | 68 mm |
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 2 |
| Maksymalna moc źródła światła | 0 W |
| Minimalne napięcie znamionowe | 230 V |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Prąd znamionowy | 25 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Wytrzymałość zwarciowa (Icw) | 0.37 kA |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Znamionowa zdolność łączeniowa | 0.529 kA |
Pliki do pobrania
hager_sbn225_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 12:02, 234.19 kB]
PDS_SBN225_3301_pl-PL -
m/download/23347393/pds-sbn225-3301-pl-pl.pdf [116.29 kB]
rohs_declaration_SBN225_en-GB -
m/download/23347394/rohs-declaration-sbn225-en-gb.pdf [42.05 kB]
DECLARATION_25_1516_02_25 -
m/download/23347395/declaration-25-1516-02-25.pdf [990.73 kB]
PEP_HAGE-01377-V01.01-EN -
m/download/23347396/pep-hage-01377-v01-01-en.pdf [2.89 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Modułowy rozłącznik izolacyjny 2P 25A 230V SBN225 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1 65440brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
33 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9694brutto |
|
2 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
58458brutto |
|
6 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11955brutto |
|
9 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
30819brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
13 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
33501brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
29 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13794brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
18 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
43663brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
42 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10414brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
83 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Modułowy rozłącznik izolacyjny 2P 25A 230V SBN225 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1724brutto |
|
148 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
756brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10663brutto |
|
228 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Polecane
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1653brutto |
|
63 SZT |
24h |
|
85 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
321brutto |
|
1018 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1081brutto |
|
4710 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Polecane
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1187brutto |
|
3063 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135