Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 72,15 zł brutto
Twoja cena 51,95 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 369,00 zł brutto
Twoja cena 369,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 125,46 zł brutto
Twoja cena 42,93 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 851,16 zł brutto
Twoja cena 544,78 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 70,11 zł brutto
Twoja cena 54,47 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,01 zł brutto
Twoja cena 21,35 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 360,39 zł brutto
Twoja cena 240,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 143,30 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 1 068,81 zł brutto
Twoja cena 694,75 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszykaCena: |
72,87 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
72,87 |
zł netto |
Cena: |
89,63 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
89,63 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
69 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Modułowy przełącznik instalacyjny I-0-II punkt wspólny od góry 2P 40A 230VAC SFT240 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2790090/0/hager_SFT240_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Modułowy przełącznik instalacyjny I-0-II punkt wspólny od góry 2P 40A 230VAC SFT240 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Funkcja przełączająca | Łącznik schodowy |
| Głębokość wbudowania | 70 mm |
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba styków przełącznych | 2 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Maksymalna moc źródła światła | 0 W |
| Minimalne napięcie znamionowe | 230 V |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Prąd znamionowy | 40 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Wytrzymałość zwarciowa (Icw) | 0.6 kA |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Znamionowa zdolność łączeniowa | 0.846 kA |
Pliki do pobrania
hager_sft240_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 12:11, 234.83 kB]
PDS_SFT240_3301_pl-PL -
m/download/23379013/pds-sft240-3301-pl-pl.pdf [101.02 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Modułowy przełącznik instalacyjny I-0-II punkt wspólny od góry 2P 40A 230VAC SFT240 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11825brutto |
|
587 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2 85031brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
15 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4551brutto |
|
114 szt |
24h |
|
141 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4917brutto |
|
10 szt |
24h |
|
309 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5386brutto |
|
13 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8103brutto |
|
0 szt |
24h |
|
15 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
33501brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
29 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7941brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
149 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
43054brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
102 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4624brutto |
|
10 szt |
24h |
Osoby, które kupiły produkt Modułowy przełącznik instalacyjny I-0-II punkt wspólny od góry 2P 40A 230VAC SFT240 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1724brutto |
|
129 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7346brutto |
|
81 szt |
24h |
|
559 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1999brutto |
|
114 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8265brutto |
|
20 szt |
24h |
|
252 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3331brutto |
|
17 szt |
24h |
|
975 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1081brutto |
|
4612 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135