Polecane
Cena: |
172,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
172,72 |
zł netto |
Cena: |
212,45 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
212,45 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
8 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Ex9IP 4P 16A Rozłącznik izolacyjny DC do PV 4P 16A 1000V DC 101762 NOARK
Rozłączniki izolacyjne DC Ex9IP mogą być stosowane jako główny rozłącznik w aplikacjach fotowoltaicznych. Oferowane są w zakresie prądu znamionowego do 63 A oraz napięcia znamionowego do 1000 V DC. Rozłączniki te mogą być łączone z szeroką gamą akcesoriów identycznie jak wyłączniki Ex9B (oprócz bloków różnicowoprądowych Ex9LE) np. wyzwalacz podnapięciowy może być wykorzystywany do bezpiecznego rozłączenia paneli od reszty instalacji.
Parametry techniczne: Ex9IP 4P 16A Rozłącznik izolacyjny DC do PV 4P 16A 1000V DC 101762 NOARK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Funkcja przełączająca | Wyłącznik |
| Głębokość wbudowania | 79.5 mm |
| Kolor klosza | Szary |
| Liczba biegunów | 4 |
| Napięcie znamionowe | 1000 V |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 4 |
| Wytrzymałość zwarciowa (Icw) | 0.19 kA |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Znamionowa zdolność łączeniowa | 0.32 kA |
Pliki do pobrania
declaration_of_conformity_ex9ip.pdf [2022-07-12 10:39, 550.25 kB]
ex9ip_manual.pdf [2022-07-12 10:39, 4.21 MB]
ex9ip_pl_pl.pdf [2022-07-12 10:39, 6.31 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
Produkty z tej samej kategorii co Ex9IP 4P 16A Rozłącznik izolacyjny DC do PV 4P 16A 1000V DC 101762 NOARK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135