Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 149,00 zł brutto
Twoja cena 143,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 306,27 zł brutto
Twoja cena 204,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 199,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,38 zł brutto
Twoja cena 20,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 78,60 zł brutto
Twoja cena 56,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 257,07 zł brutto
Twoja cena 164,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 198,15 zł brutto
Twoja cena 122,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 331,66 zł brutto
Twoja cena 262,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszykaCena: |
5,70 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,70 |
zł netto |
Cena: |
7,01 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,01 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
27 szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
571 szt |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: lumina soul Ramka potrójna pionowa biała WL5130 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2793453/0/hager_WL5130_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: lumina soul Ramka potrójna pionowa biała WL5130 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu montażowego | 0 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | tak |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 10.4 mm |
| Kierunek montażu | Pionowy |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek | 3 |
| Liczba jednostek w pionie | 3 |
| Liczba jednostek w poziomie | 1 |
| Liczba łączników | 3 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 0 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9016 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż zaciskowy |
| Szerokość | 80 mm |
| Szerokość wbudowania | 54.6 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 222 mm |
| Wysokość wbudowania | 54.6 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
hager_wl5130_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 18:33, 206.25 kB]
PDS_WL5130_3301_pl-PL -
m/download/23386753/pds-wl5130-3301-pl-pl.pdf [63.46 kB]
24PL019_Lumina broszura -
m/download/23386757/24pl019-lumina-broszura.pdf [5.27 MB]
rohs_declaration_WL5130_en-GB -
m/download/23386754/rohs-declaration-wl5130-en-gb.pdf [42.19 kB]
hager_deklaracja_CE_445_WA_2025_v1_1_sig -
m/download/23386755/hager-deklaracja-ce-445-wa-2025-v1-1-sig.pdf [326.80 kB]
PEP_HAGE-01263-V01.01-EN -
m/download/23386756/pep-hage-01263-v01-01-en.pdf [382.52 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co lumina soul Ramka potrójna pionowa biała WL5130 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1631brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
453 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1066brutto |
|
55 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2972brutto |
|
13 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
12318brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
59 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1581brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
392brutto |
|
14 szt |
24h |
|
445 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1886brutto |
|
15 szt |
24h |
|
822 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1173brutto |
|
37 SZT |
24h |
|
586 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1191brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5580brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6964brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
120 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2207brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
630 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1899brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
216 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
595brutto |
|
236 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt lumina soul Ramka potrójna pionowa biała WL5130 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
798brutto |
|
583 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
405brutto |
|
775 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3301brutto |
|
20 SZT |
24h |
|
210 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3876brutto |
|
32 szt |
24h |
|
8 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1261brutto |
|
380 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5048brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
474 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1881brutto |
|
350 szt |
24h |
|
183 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1984brutto |
|
25 SZT |
24h |
|
535 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1579brutto |
|
142 SZT |
24h |
|
276 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1187brutto |
|
3162 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2047brutto |
|
101 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
989brutto |
|
834 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
929brutto |
|
245 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135