Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 564,02 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 38,63 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 124,47 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 144,14 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 56,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 113,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 22,36 zł brutto
Produkt wycofany z produkcjiCena: |
2,19 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,19 |
zł netto |
Cena: |
2,69 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,69 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Puszka PK 60 podwójna z wkrętami A.0042WP PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba nieregulowanych uchwytów do mocowania osprzętu | 0 |
| Liczba regulowanych uchwytów do mocowania osprzętu | 0 |
| Pokrywa przezroczysta | nie |
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Brak |
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Blokada rury | nie |
| Długość | 140 mm |
| Do rur o średnicy | 20 mm |
| Głębokość | 48 - 48 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 46 mm |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Króciec | Brak |
| Liczba biegunów na zacisk | 0 |
| Liczba dławnic na wyposażeniu | 0 |
| Liczba wkładów osprzętowych | 0 |
| Liczba wpustów | 10 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Podwójny |
| Model/kształt/forma | Okrągły |
| Montaż urządzenia elektrycznego | Śrubowy lub rozporowy |
| Możliwość sprzęgania (łączenia szeregowego/kaskadowego) | nie |
| Opcjonalna blokada rury | nie |
| Plombowane | nie |
| Podtrzymanie funkcji | Brak |
| Przepust kablowy membranowy | nie |
| Przepust kablowy rurowy | tak |
| Przepust kablowy w postaci dławnicy membranowej | nie |
| Przepusty kablowe z osłabieniami | tak |
| Rodzaj budowy | Puszka elektroinstalacyjna |
| Sposób mocowania pokrywy | Mocowanie centralne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Stała pozycja zacisku | nie |
| Stopień ochrony (NEMA) | Inne |
| Szerokość | 68 mm |
| Średnica | 68 mm |
| Wiatroszczelne | nie |
| Wpusty z tyłu | tak |
| Wykonanie pokrywy | Brak |
| Wyposażenie | Brak |
| Z ekranowaniem | nie |
| Z pierścieniem obrotowym | nie |
| Z przegrodą | nie |
| Zaczep/hak do montażu oświetlenia | nie |
| Zastosowanie specjalne | Brak |
| Ze śrubami | tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co Puszka PK 60 podwójna z wkrętami A.0042WP PAWBOL
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7027brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3242brutto |
|
19 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2662brutto |
|
8 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
409brutto |
|
4 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1232brutto |
|
20 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
921brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
87 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
698brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
118 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Osoby, które kupiły produkt Puszka PK 60 podwójna z wkrętami A.0042WP PAWBOL kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1068brutto |
|
47 SZT |
24h |
|
4276 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
765brutto |
|
52 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
491brutto |
|
1140 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
409brutto |
|
4 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2436brutto |
|
34 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3346brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
227 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2459brutto |
|
57 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
985brutto |
|
2624 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1021brutto |
|
724 SZT |
24h |
|
21 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135