Polecane
Cena: |
11,01 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,68 |
zł netto |
Cena: |
13,54 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,14 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
77 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Cedar gniazdo natynkowe pojedyncze IP44 czarny NT130H05 SCHNEIDER
Cedar, gniazdo pojedyncze 2P+PE, IP44, czarny o numerze katalogowym NT130H05 to osprzęt serii Cedar marki Schneider Electric.Produkt posiada następujące wymiary: szerokość 64 mm, wysokość 90 mm, głębokość 48 mm.Gniazdo ma klapkę w kolorze czarnym.Obciążalność prądowa gniazda to 16A.Produkt montowany jest natynkowo.Gniazdo zasilające ma bolec uziemiający.Gniazdo charakteryzuje się podwyższonym stopniem ochrony IP44.Jest to produkt kompletny.
Opis serii
Parametry techniczne: Cedar gniazdo natynkowe pojedyncze IP44 czarny NT130H05 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do pracy w ciężkich warunkach zgodnie z VDE | nie |
| Ze stykiem ochronnym | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | Inne |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do stosowania w warunkach trudnych (wg VDE) | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 48 mm |
| Izolowane | nie |
| Kolor | Czarny |
| Kolor metaliczny | nie |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba aktywnych styków (okrągłych) | 2 |
| Liczba aktywnych styków (płaskich) | 0 |
| Liczba faz | 1 |
| Liczba gniazd z przełącznikiem | 0 |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model | Ze stykiem ochronnym (bolec) |
| Model antybakteryjny | nie |
| Model zamykany | nie |
| Nadruk/symbol | Brak |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9017 |
| Obrócona wkładka centralna | nie |
| Ochrona przed prądem przetężeniowym | nie |
| Okrągły styk ochronny | tak |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Styk ochronny | tak |
| Szerokość osprzętu | 64 mm |
| Typ połączenia | Inne |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 90 mm |
| Z bezpiecznikiem miniaturowym | nie |
| Z funkcją pętli (loop through) | nie |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Z mechanizmem wyrzutu wtyczki | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z ochroną przeciwprzepięciową | nie |
| Z oświetleniem ewakuacyjnym | nie |
| Z oświetleniem funkcyjnym | nie |
| Z pokrywą uchylną | tak |
| Z przełącznikiem wł./wył. | nie |
| Z wbudowanym zasilaczem USB | nie |
| Z zabezpieczeniem przed dziećmi | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
| Zasilanie specjalne | Bez specjalnego zasilania |
Pliki do pobrania
NT130H05_document -
m/download/17949373/nt130h05-document.pdf [86.58 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22009638/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
1003771-0 -
m/download/17855586/1003771-0.pdf [344.92 kB]
ENVPEP111036EN -
m/download/17855585/envpep111036en.pdf [159.70 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Cedar gniazdo natynkowe pojedyncze IP44 czarny NT130H05 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135