Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 96,92 zł brutto
Twoja cena 62,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 201,72 zł brutto
Twoja cena 134,48 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,65 zł brutto
Twoja cena 58,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 78,60 zł brutto
Twoja cena 56,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 129,15 zł brutto
Twoja cena 102,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,18 zł brutto
Twoja cena 148,40 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 121,77 zł brutto
Twoja cena 96,21 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 349,32 zł brutto
Twoja cena 223,56 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,01 zł brutto
Twoja cena 21,35 zł brutto
Do koszykaCena: |
0,90 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,90 |
zł netto |
Cena: |
1,11 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,11 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
342 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Puszka podtynkowa S60KF pomarańczowy SIMET
Kolor: pomarańczowy, J. miary: szt., Op. zbiorcze: 100, Podatek: 23, średnica ⌀ (mm): 65, Głębokość (mm): 41, Pokrywa: 89001006, 37107006, Pokrywa sygnalizacyjna: 37083008, Pierścień dystansowy: 37058006, 37059006, 37012006, Króciec dystansowy: 37088003, Wkręty osprzętowe: 37086160 /250 / 400, Temperatura użytkowa: 650°C,
Parametry techniczne: Puszka podtynkowa S60KF pomarańczowy SIMET
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Bezhalogenowe | nie |
| Blokada rury | nie |
| Długość | 65 mm |
| Do przewodów o średnicy | 20 - 20 mm |
| Do rur o średnicy | 20 mm |
| Głębokość | 41 mm |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Króciec | Króciec kwadratowy |
| Liczba wkładów osprzętowych | 1 |
| Liczba wpustów | 8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Pojedynczy |
| Model/kształt/forma | Okrągły |
| Montaż urządzenia elektrycznego | Śrubowy |
| Plombowane | nie |
| Podtrzymanie funkcji | Brak |
| Pokrywa | Brak |
| Rodzaj budowy | Puszka elektroinstalacyjna |
| Rodzaj przepustu w obudowie | Przetłoczenie |
| Sposób mocowania pokrywy | Przykręcenie śrubami |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Stała pozycja zacisku | nie |
| Szerokość | 65 mm |
| Średnica | 60 mm |
| Wiatroszczelne | nie |
| Wpusty z tyłu | nie |
| Wyposażenie | Brak |
| Z ekranowaniem | nie |
| Z zaczepami pazurkowatymi | nie |
| Zaczep/hak do montażu oświetlenia | nie |
| Ze śrubami | nie |
Pliki do pobrania
8574-pl -
m/download/22311784/8574-pl.pdf [155.26 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Puszka podtynkowa S60KF pomarańczowy SIMET
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2875brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1977brutto |
|
11 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4622brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
765brutto |
|
53 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
139brutto |
|
90 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3347brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Puszka podtynkowa S60KF pomarańczowy SIMET kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
257brutto |
|
10362 SZT |
24h |
|
1096 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
931brutto |
|
231 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1021brutto |
|
725 SZT |
24h |
|
909 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3536brutto |
|
82 szt |
24h |
|
334 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
491brutto |
|
1151 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
985brutto |
|
2642 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
801brutto |
|
3289 SZT |
24h |
|
600 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
765brutto |
|
53 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135