Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 184,01 zł brutto
Twoja cena 114,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 170,97 zł brutto
Twoja cena 104,16 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 297,05 zł brutto
Twoja cena 183,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 409,00 zł brutto
Twoja cena 409,00 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 244,77 zł brutto
Twoja cena 156,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 479,70 zł brutto
Twoja cena 409,35 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,00 zł brutto
Twoja cena 7,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 98,40 zł brutto
Twoja cena 58,55 zł brutto
Do koszykaCena: |
17,83 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,83 |
zł netto |
Cena: |
21,93 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,93 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
116 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
482 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Gniazdo komputerowe pojedyncze RJ45 kategoria 5e biały C51.01/11 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo komputerowe RJ45 kategoria 5e |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Typ produktu | moduł |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zacisk przebijający izolację |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC001264 Gniazdko telekomunikacyjne |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 77mm |
| Szerokość produktu | 77mm |
| Głębokość produktu | 35mm |
| Głębokość wbudowania | 24mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787847623 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4cm |
| Waga jedn. | 0.03645kg |
| EAN13 opak. | 5902787847623 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Ochrona przeciwkurzowa | nie |
| Kierunek wyjścia RJ | prosty |
| Ekranowany RJ | nie |
| Obudowa RJ ekranowana | nie |
| Odizolowane połączenia uziemiające RJ45 | nie |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 10 Gniazdo komputerowe pojedyncze RJ45 kategoria 5e biały C51.01/11 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kierunek wylotu | Prosty |
| Kodowanie kolorem | tak |
| Kolor | Biały |
| Obudowa ekranowana | nie |
| Oddzielny uchwyt kablowy odciążający | nie |
| Odizolowane połączenia uziemiające | nie |
| Rodzaj złącza wtykowego | RJ45 8(8) |
| Sposób mocowania | Inne |
| Tworzenie własnych rozwiązań projektowych | tak |
| Z ochroną przeciwpyłową | nie |
Pliki do pobrania
12143,C51.01_11 -
m/download/23633688/12143-c51-01-11.pdf [49.40 kB]
K-S_301E_2025_PL_EN_CZ_SK RJs NR -
m/download/23645893/k-s-301e-2025-pl-en-cz-sk-rjs-nr.pdf [3.29 MB]
Broszura_Simon10 -
m/download/23654610/broszura-simon10.pdf [2.85 MB]
M164v01 - instrukcja -
m/download/23654611/m164v01-instrukcja.pdf [269.20 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Gniazdo komputerowe pojedyncze RJ45 kategoria 5e biały C51.01/11 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1926brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
26 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
689brutto |
|
711 SZT |
24h |
|
1221 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3732brutto |
|
37 SZT |
24h |
|
134 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
881brutto |
|
66 SZT |
24h |
|
786 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1281brutto |
|
48 SZT |
24h |
|
445 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2466brutto |
|
29 SZT |
24h |
|
138 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1744brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
211 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3953brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
460brutto |
|
1528 SZT |
24h |
|
842 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1470brutto |
|
35 SZT |
24h |
|
657 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
843brutto |
|
111 SZT |
24h |
|
689 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
593brutto |
|
249 SZT |
24h |
|
368 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2096brutto |
|
24 SZT |
24h |
|
190 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
930brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
251 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1067brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
104 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Gniazdo komputerowe pojedyncze RJ45 kategoria 5e biały C51.01/11 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3824brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
87 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
751brutto |
|
3231 SZT |
24h |
|
4040 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4819brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
287 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
525brutto |
|
448 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
985brutto |
|
562 SZT |
24h |
|
3060 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
924brutto |
|
2914 SZT |
24h |
|
2199 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
460brutto |
|
1528 SZT |
24h |
|
842 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
914brutto |
|
255 SZT |
24h |
|
1659 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
958brutto |
|
888 SZT |
24h |
|
2659 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
753brutto |
|
3120 SZT |
24h |
|
3361 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
241brutto |
|
9911 SZT |
24h |
|
7932 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1153brutto |
|
352 SZT |
24h |
|
480 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
689brutto |
|
711 SZT |
24h |
|
1221 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135