Polecane
Cena: |
9,42 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,42 |
zł netto |
Cena: |
11,59 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,59 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
43 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Listwa zaciskowa gwintowa termoplastyczna LTA12-4.0b biały SIMET
Kolor: biały, J. miary: szt., Op. zbiorcze: 100, Podatek: 23, Nap. znamionowe: 400V, Prąd znamionowy (A): 32A, Przekrój znamionowy (drut): 4, Szerokość (mm): 17, Wysokość (mm): 106, Głębokość (mm): 18,
Parametry techniczne: Listwa zaciskowa gwintowa termoplastyczna LTA12-4.0b biały SIMET
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 106 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Kolor | Biały |
| Liczba biegunów | 12 |
| Liczba zacisków na biegun | 2 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Odległość między osiami otworów | 9 mm |
| Pozycja połączenia | Z boku / boczny |
| Prąd znamionowy In | 32 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 0 - 4 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 0 - 2,5 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 0 - 0 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 0 - 2,5 mm² |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Montaż bezpośredni |
| Szerokość / rozmiar rastra | 18 mm |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | nie |
| Wymagana płytka zamykająca | nie |
| Wysokość przy najniższym sposobie montażu | 16,8 mm |
| Zakres temperatur pracy | -25 - 85 °C |
Pliki do pobrania
7667-pl -
m/download/22311749/7667-pl.pdf [135.74 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Listwa zaciskowa gwintowa termoplastyczna LTA12-4.0b biały SIMET
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135