Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 198,15 zł brutto
Twoja cena 122,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 157,44 zł brutto
Twoja cena 104,96 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 116,85 zł brutto
Twoja cena 85,77 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,65 zł brutto
Twoja cena 58,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 429,00 zł brutto
Twoja cena 402,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 104,55 zł brutto
Twoja cena 75,43 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 71,59 zł brutto
Twoja cena 44,38 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 120,23 zł brutto
Twoja cena 90,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,00 zł brutto
Twoja cena 7,87 zł brutto
Do koszykaCena: |
5,46 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,46 |
zł netto |
Cena: |
6,72 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,72 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
49 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Listwa zaciskowa niska podstawa - 12 niebieska E.4024 PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezhalogenowe | nie |
| Głębokość | 29 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | Inne |
| Kolor | Niebieski |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba zacisków na biegun | 12 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Odległość między osiami otworów | 6.5 mm |
| Prąd znamionowy In | 16 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 16 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 1 - 16 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 1 - 10 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 10 mm² |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Inne |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Szerokość | 23 mm |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | nie |
| Wymagana płytka zamykająca | nie |
| Wysokość | 29 mm |
| Zakres temperatur pracy | -30 - 80 °C |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co Listwa zaciskowa niska podstawa - 12 niebieska E.4024 PAWBOL
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10005brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
53 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4505brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
154 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
748brutto |
|
547 SZT |
24h |
|
200 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3346brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
53 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
19491brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
21 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5485brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
214 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13445brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Osoby, które kupiły produkt Listwa zaciskowa niska podstawa - 12 niebieska E.4024 PAWBOL kupiły także
Polecane
Do ulubionych
Porównaj
Polecane
Do ulubionych
Porównaj
Polecane
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9231brutto |
|
181 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1054brutto |
|
7 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1414brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135