Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 113,16 zł brutto
Twoja cena 50,41 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,61 zł brutto
Twoja cena 49,67 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 58,22 zł brutto
Twoja cena 22,36 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 96,92 zł brutto
Twoja cena 62,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 158,55 zł brutto
Twoja cena 98,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 102,46 zł brutto
Twoja cena 63,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 291,51 zł brutto
Twoja cena 99,75 zł brutto
Do koszykaCena: |
2,42 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,42 |
zł netto |
Cena: |
2,98 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,98 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
72 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Listwa zaciskowa 4x4 mm2 E.4002 PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezhalogenowe | nie |
| Głębokość | 15 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | Inne |
| Kolor | Inne |
| Liczba biegunów | 4 |
| Liczba zacisków na biegun | 2 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Odległość między osiami otworów | 10 mm |
| Prąd znamionowy In | 32 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1.5 - 4 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 1.5 - 4 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 1.5 - 2.5 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1.5 - 4 mm² |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Inne |
| Sposób montażu | Inne |
| Szerokość | 31 mm |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | nie |
| Wymagana płytka zamykająca | nie |
| Wysokość | 15 mm |
| Zakres temperatur pracy | -30 - 80 °C |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co Listwa zaciskowa 4x4 mm2 E.4002 PAWBOL
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3346brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
50 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4505brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
112 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5485brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
284 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
982brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
400 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
739brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5485brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5867brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
3551 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8023brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2673brutto |
|
12 szt |
24h |
Osoby, które kupiły produkt Listwa zaciskowa 4x4 mm2 E.4002 PAWBOL kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2645brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
367brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
297brutto |
|
197 SZT |
24h |
|
674 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135