Polecane
Cena: |
18,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,89 |
zł netto |
Cena: |
23,23 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
23,23 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
15 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Listwa zaciskowa 5x35 mm2 150A E.4009A PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezhalogenowe | nie |
| Głębokość | 65 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | Inne |
| Kolor | Czarny |
| Liczba biegunów | 5 |
| Liczba zacisków na biegun | 2 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Napięcie znamionowe | 500 V |
| Odległość między osiami otworów | 14 mm |
| Prąd znamionowy In | 150 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 35 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 1 - 35 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 1 - 25 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 25 mm² |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Inne |
| Sposób montażu | Szyna DIN/G TH35/G32 |
| Szerokość | 38 mm |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | nie |
| Wymagana płytka zamykająca | nie |
| Wysokość | 65 mm |
| Zakres temperatur pracy | -30 - 80 °C |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co Listwa zaciskowa 5x35 mm2 150A E.4009A PAWBOL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135