Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 50,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 171,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 26,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 392,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 39,67 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 19,93 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 76,72 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 289,00 zł brutto
Do koszykaCena: |
5,83 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,83 |
zł netto |
Cena: |
7,17 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,17 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Listwa zaciskowa - 7 niebieska, IP20 E.4170 PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezhalogenowe | nie |
| Głębokość | 32 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | Inne |
| Kolor | Niebieski |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba zacisków na biegun | 7 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Odległość między osiami otworów | 6.5 mm |
| Prąd znamionowy In | 80 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 16 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 1 - 16 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 1 - 10 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 10 mm² |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Inne |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Szerokość | 18 mm |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | nie |
| Wymagana płytka zamykająca | nie |
| Wysokość | 32 mm |
| Zakres temperatur pracy | -30 - 80 °C |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co Listwa zaciskowa - 7 niebieska, IP20 E.4170 PAWBOL
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
739brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5485brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
37 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5485brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
14 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
537brutto |
|
203 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4780brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
165 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
237brutto |
|
390 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Listwa zaciskowa - 7 niebieska, IP20 E.4170 PAWBOL kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
44807brutto |
|
91 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10664brutto |
|
199 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
303brutto |
|
277 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
068brutto |
|
610 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1136brutto |
|
4 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4978brutto |
|
2 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1081brutto |
|
5020 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
500brutto |
|
10 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13404brutto |
|
128 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3366brutto |
|
18 SZT |
24h |
|
1460 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7346brutto |
|
44 szt |
24h |
|
459 szt |
10 dni |
Polecane
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135