Polecane
Cena: |
39,59 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
39,59 |
zł netto |
Cena: |
48,69 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
48,69 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: LZ 5*25/10 P wyk.21 na TH35 46.526 OPATÓWEK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Liczba biegunów | 5 |
| Liczba zacisków na biegun | 5 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Napięcie znamionowe | 450 V |
| Prąd znamionowy In | 101 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 0.75 - 10 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 0.75 - 6 mm² |
| Przezroczysty | tak |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | nie |
| Wymagana płytka zamykająca | nie |
Pliki do pobrania
46.526.pdf [2022-03-04 12:14, 310.00 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
Produkty z tej samej kategorii co LZ 5*25/10 P wyk.21 na TH35 46.526 OPATÓWEK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135