Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 98,40 zł brutto
Twoja cena 58,55 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 92,25 zł brutto
Twoja cena 63,51 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 160,64 zł brutto
Twoja cena 99,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 79,95 zł brutto
Twoja cena 54,59 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 166,05 zł brutto
Twoja cena 113,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 155,94 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 131,06 zł brutto
Do koszykaCena: |
1,54 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,54 |
zł netto |
Cena: |
1,89 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,89 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
33 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Złączka gwintowana 12-torowa PS-2,5 E.4031 PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezhalogenowe | nie |
| Głębokość | 13 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | Inne |
| Kolor | Biały |
| Liczba biegunów | 12 |
| Liczba zacisków na biegun | 2 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Odległość między osiami otworów | 8 mm |
| Prąd znamionowy In | 24 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 2.5 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 1 - 2.5 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 1 - 1.5 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 2.5 mm² |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Inne |
| Sposób montażu | Inne |
| Szerokość | 17 mm |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | nie |
| Wymagana płytka zamykająca | nie |
| Wysokość | 13 mm |
| Zakres temperatur pracy | -20 - 80 °C |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co Złączka gwintowana 12-torowa PS-2,5 E.4031 PAWBOL
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5485brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
87 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6713brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3346brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
78 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4780brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
454 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2673brutto |
|
12 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5110brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2486 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Złączka gwintowana 12-torowa PS-2,5 E.4031 PAWBOL kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1115brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
1082 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2372brutto |
|
3323 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1002brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
853 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1339brutto |
|
400 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
075brutto |
|
121 SZT |
24h |
|
11256 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
408brutto |
|
179 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135