Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 93,97 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,65 zł brutto
Twoja cena 58,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,43 zł brutto
Twoja cena 50,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 92,25 zł brutto
Twoja cena 63,51 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 107,75 zł brutto
Twoja cena 73,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 215,25 zł brutto
Twoja cena 133,46 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 349,32 zł brutto
Twoja cena 223,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 15,35 zł brutto
Twoja cena 10,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 123,74 zł brutto
Twoja cena 76,72 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 885,11 zł brutto
Twoja cena 564,02 zł brutto
Do koszykaCena: |
1,39 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,39 |
zł netto |
Cena: |
1,71 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,71 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
30 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Dławik Pg-21 34.21 OPATÓWEK
Dławnice PG przeznaczone do uszczelniania przejść przewodów przez obudowy urządzeń elektrycznych. Wykonane z poliamidu 6.6, materiału odpornego na działanie czynników atmosferycznych - bardzo wytrzymałego, samogasnącego, wolnego od halogenów i fosforu. Nie zawierają dodatków silikonowych. Specjalna konstrukcja dławicy zapobiega skręceniu się kabla wewnątrz i zapewnia dużą wytrzymałość na zerwanie. Łatwe w montażu. Pozwalają na osiągnięcie stopnia ochrony IP 68 (klasa szczelności 10 bar wg. EN60529). Szeroki asortyment wielkości umożliwia mocowanie kabli o średnicy od 3mm do 44mm. Temperatura pracy: -40 st.C do +85 st.C (krótkotrwała do +120 st.C). Kolor szary (RAL 7035). Oferowane w komplecie z uszczelką i nakrętką.
Parametry techniczne: Dławik Pg-21 34.21 OPATÓWEK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z odciążeniem naprężeń | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP68 |
| Numer RAL | 7035 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Dławnica do kabla płaskiego | nie |
| Dławnica kablowa podzielna | tak |
| Długość gwintu | 10.8 mm |
| Długość przekątnej sześciokąta | 32 mm |
| Do przewodów o średnicy | 13 - 18 mm |
| Do stref zagrożonych wybuchem gazu | Brak |
| Do stref zagrożonych wybuchem pyłu | Brak |
| Gatunek materiału | Poliamid (PA) |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Prosty |
| Nominalny rozmiar gwintu metrycznego/PG | 21 |
| Nominalny rozmiar gwintu w calach NPT / gwintu gazowego | Inne |
| Ochrona kabla przed zagięciem | nie |
| Odporność na uderzenia | tak |
| Rodzaj gwintu | PG |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelki |
| Skok gwintu | 1.59 mm |
| Szerokość klucza | 36 mm |
| Wkładka uszczelniająca wieloprzewodowa | nie |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Wzmocniony włóknem szklanym | nie |
| Z przeciwnakrętką | tak |
| Zakres temperatury pracy | -40 - 85 °C |
Pliki do pobrania
34.21.pdf [2022-03-04 12:12, 267.22 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
Produkty z tej samej kategorii co Dławik Pg-21 34.21 OPATÓWEK
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
059brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
115brutto |
|
200 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
085brutto |
|
24 SZT |
24h |
|
430 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
881brutto |
|
41 SZT |
24h |
|
200 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
255brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
200 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
388brutto |
|
44 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
929brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
980 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
246brutto |
|
7 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
991brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
600 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
668brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
17 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Osoby, które kupiły produkt Dławik Pg-21 34.21 OPATÓWEK kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2436brutto |
|
17 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2411brutto |
|
7 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7627brutto |
|
129 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4867brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
53 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2436brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
306 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1202brutto |
|
39 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135