Polecane
Cena: |
0,54 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,54 |
zł netto |
Cena: |
0,66 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,66 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
851 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Pokrywa do puszki sygnalizacyjna PS60 pomarańczowy SIMET
Pokrywa sygnalizacyjna do puszek o rozstawie otworów mocujących 60 mm (serii Z, ZZ S i SE). Służy do oznaczenia miejsca osadzenia puszki pod tynkiem.
Nr kat.: 37083008
Oz. handlowe: PS60
Kod EAN: 5907813211218
Kolor: pomarańczowy
J. miary: szt.
Op. zbiorcze: 50
Podatek VAT: 23%
Średnica: Ø 64 mm
Tworzywo: polietylen
Odporność na żar: 650 °C
Parametry techniczne: Pokrywa do puszki sygnalizacyjna PS60 pomarańczowy SIMET
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do puszek/obudów o długości | 60 mm |
| Do puszek/obudów o szerokości | 60 mm |
| Do puszek/obudów o średnicy | 60 - 60 mm |
| Bezhalogenowe | nie |
| Długość | 60 mm |
| Kolor | Inne |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Pokrywa sygnalizacyjna |
| Model/kształt/forma | Okrągły |
| Plombowane | nie |
| Sposób mocowania | Pokrywa wtykowa |
| Szerokość | 60 mm |
| Średnica | 64 mm |
| Ze śrubami | nie |
Pliki do pobrania
8997-pl -
m/download/22311646/8997-pl.pdf [180.59 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Pokrywa do puszki sygnalizacyjna PS60 pomarańczowy SIMET
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135