Polecane
Cena: |
0,43 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,43 |
zł netto |
Cena: |
0,53 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,53 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
80 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: pokrywa puszki PO 70 A.0037 PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do puszek/obudów o długości | 70 mm |
| Do puszek/obudów o szerokości | 70 mm |
| Do puszek/obudów o średnicy | 70 - 70 mm |
| Bezhalogenowe | tak |
| Długość | 79 mm |
| Głębokość | 14.7 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Pokrywa maskująca |
| Model/kształt/forma | Okrągły |
| Numer RAL (zbliżony) | 9010 |
| Plombowane | nie |
| Sposób mocowania | Pokrywa z uchwytem sprężystym |
| Szerokość | 79 mm |
| Średnica | 79 mm |
| Z wyjściem kablowym | nie |
| Ze śrubami | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co pokrywa puszki PO 70 A.0037 PAWBOL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135