Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 166,05 zł brutto
Twoja cena 113,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 81,98 zł brutto
Twoja cena 53,50 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,38 zł brutto
Twoja cena 20,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 329,00 zł brutto
Twoja cena 329,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 851,16 zł brutto
Twoja cena 544,78 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,75 zł brutto
Twoja cena 76,11 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 155,94 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 201,72 zł brutto
Twoja cena 134,48 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,96 zł brutto
Twoja cena 22,41 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszykaCena: |
1,27 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,27 |
zł netto |
Cena: |
1,56 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,56 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
210 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Pokrywa puszki WS70/80 biały SIMET
Kolor: biały, J. miary: szt., Op. zbiorcze: 150, Podatek: 23, średnica ⌀ (mm): 93,
Parametry techniczne: Pokrywa puszki WS70/80 biały SIMET
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do puszek/obudów o długości | 80 mm |
| Do puszek/obudów o szerokości | 80 mm |
| Do puszek/obudów o średnicy | 70 - 80 mm |
| Bezhalogenowe | nie |
| Długość | 80 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Pokrywa maskująca |
| Model/kształt/forma | Okrągły |
| Plombowane | nie |
| Sposób mocowania | Pokrywa z uchwytem sprężystym |
| Szerokość | 80 mm |
| Średnica | 80 mm |
| Ze śrubami | nie |
Pliki do pobrania
8991-pl -
m/download/22311847/8991-pl.pdf [131.15 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Pokrywa puszki WS70/80 biały SIMET
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
267brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
845 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
102brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
989 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
075brutto |
|
121 SZT |
24h |
|
11256 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
042brutto |
|
0 szt |
24h |
|
1760 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
080brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
451 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
282brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
138 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
289brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
263 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Pokrywa puszki WS70/80 biały SIMET kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
075brutto |
|
121 SZT |
24h |
|
11256 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
208brutto |
|
181 SZT |
24h |
|
8300 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4316brutto |
|
16 szt |
24h |
|
113 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135