Polecane
Cena: |
0,85 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,81 |
zł netto |
Cena: |
1,05 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
64 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: POKRYWA UNIWERSALNA DO PUSZKI PO 70 i PO 80 013.5
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do puszek/obudów o średnicy | 70 - 80 mm |
| Bezhalogenowe | nie |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Pokrywa maskująca |
| Model/kształt/forma | Okrągły |
| Plombowane | nie |
| Sposób mocowania | Pokrywa z uchwytem sprężystym |
| Szerokość | 85 mm |
| Średnica | 85 mm |
| Ze śrubami | nie |
Pliki do pobrania
0038_39_40_41_42 - PUSZKI - Karta produktu -
m/download/16623044/0038-39-40-41-42-puszki-karta-produktu.pdf [402.52 kB]
38, 39,40,41,42 - PUSZKI - Deklaracja PL -
m/download/21311479/38-39-40-41-42-puszki-deklaracja-pl.pdf [1.93 MB] Produkty z tej samej kategorii co POKRYWA UNIWERSALNA DO PUSZKI PO 70 i PO 80 013.5
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135