Polecane
Cena: |
12,78 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,33 |
zł netto |
Cena: |
15,72 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,16 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Uchwyt gąsiorowy rozsuwany (wejście na drut 6 i 8) oc.ogniowy R.8080 PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 220 mm |
| Rozpiętość | 100 - 210 mm |
| Średnica przewodu | 6 - 8 mm |
| Materiał elementu nośnego | Tworzywo sztuczne |
| Materiał uchwytu | Stal |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt zatrzaskowy |
| Sposób montażu | Napinanie/naciąganie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 210 mm |
| Zastosowanie | Kalenica/gąsior |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co Uchwyt gąsiorowy rozsuwany (wejście na drut 6 i 8) oc.ogniowy R.8080 PAWBOL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135