Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 529,52 zł brutto
Twoja cena 322,76 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 851,16 zł brutto
Twoja cena 544,74 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 218,94 zł brutto
Twoja cena 139,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 158,55 zł brutto
Twoja cena 98,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 76,26 zł brutto
Twoja cena 55,07 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 39,79 zł brutto
Twoja cena 28,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 125,46 zł brutto
Twoja cena 42,93 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 73,31 zł brutto
Twoja cena 45,45 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 179,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 46,74 zł brutto
Twoja cena 31,91 zł brutto
Do koszykaCena: |
21,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,33 |
zł netto |
Cena: |
26,24 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
26,24 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1956 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: CU UCHWYT KĄTOWY 10.1 CU ELKO BIS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 100 mm |
| Rozpiętość | 150 - 150 mm |
| Średnica przewodu | 8 - 10 mm |
| Materiał elementu nośnego | Miedź |
| Materiał uchwytu | Miedź |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt zaciskowy |
| Sposób montażu | Przykręcanie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 150 mm |
| Zastosowanie | Dach spadzisty |
Produkty z tej samej kategorii co CU UCHWYT KĄTOWY 10.1 CU ELKO BIS
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1669brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
84 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3567brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
16 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1248brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
28 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1321brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
254 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1419brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
486 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
767brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
120 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
636brutto |
|
100 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2269brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
108 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3680brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135