Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 1 068,81 zł brutto
Twoja cena 694,75 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 198,15 zł brutto
Twoja cena 122,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 369,00 zł brutto
Twoja cena 369,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 26,72 zł brutto
Twoja cena 9,14 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 343,17 zł brutto
Twoja cena 194,62 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 149,00 zł brutto
Twoja cena 143,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 130,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 129,49 zł brutto
Twoja cena 84,49 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszykaCena: |
5,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,72 |
zł netto |
Cena: |
7,03 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,03 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
541 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: OC UCHWYT SZCZYTOWY/100 20.1.1 OC ELKO BIS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 140 mm |
| Rozpiętość | 100 - 100 mm |
| Średnica przewodu | 8 - 10 mm |
| Materiał elementu nośnego | Stal |
| Materiał uchwytu | Stal |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt zaciskowy |
| Sposób montażu | Przykręcanie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 100 mm |
| Zastosowanie | Kalenica/gąsior |
Produkty z tej samej kategorii co OC UCHWYT SZCZYTOWY/100 20.1.1 OC ELKO BIS
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2028brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
208 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1419brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
486 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5408brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
40 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4833brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
536 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4572brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1708brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2908 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
781brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
14958 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4480brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
97 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1131brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1563 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1397brutto |
|
35 SZT |
24h |
|
270 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1681brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
213 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135