Polecane
Cena: |
7,78 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,78 |
zł netto |
Cena: |
9,57 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,57 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1302 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: UCHWYT Z TWORZYWA 30.3 PL ELKO BIS
Służy do prowadzenia drutu odgromowego na dachach płaskich lub spadzistych o niewielkim nachyleniu. Mocowany do podłoża za pomocą paska mocującego (z papy lub membrany) poprzez zgrzewanie (dachy papowe) lub klejenie (dachy membranowe). Prosta konstrukcja pozwala na szybki i łatwy montaż.
Parametry techniczne: UCHWYT Z TWORZYWA 30.3 PL ELKO BIS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 102 mm |
| Rozpiętość | 70 - 70 mm |
| Średnica przewodu | 8 - 8 mm |
| Materiał elementu nośnego | Tworzywo sztuczne |
| Materiał uchwytu | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt zatrzaskowy |
| Sposób montażu | Klejenie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 70 mm |
| Zastosowanie | Dach płaski |
Produkty z tej samej kategorii co UCHWYT Z TWORZYWA 30.3 PL ELKO BIS
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135