Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 70,11 zł brutto
Twoja cena 54,47 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 184,01 zł brutto
Twoja cena 114,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 799,00 zł brutto
Twoja cena 799,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 78,60 zł brutto
Twoja cena 56,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 39,79 zł brutto
Twoja cena 28,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 529,52 zł brutto
Twoja cena 322,76 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 99,00 zł brutto
Twoja cena 95,04 zł brutto
Do koszykaCena: |
31,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,00 |
zł netto |
Cena: |
38,13 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
38,13 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
32 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: LA 9005 UCHWYT GĄSIOR.UNIWERS.G5 /S 59.1/S LA 9005 ELKO BIS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 390 mm |
| Rozpiętość | 115 - 115 mm |
| Średnica przewodu | 8 - 10 mm |
| Materiał elementu nośnego | Stal |
| Materiał uchwytu | Stal |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt skręcany/śrubowy |
| Sposób montażu | Zaciskanie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 200 mm |
| Zastosowanie | Kalenica/gąsior |
Produkty z tej samej kategorii co LA 9005 UCHWYT GĄSIOR.UNIWERS.G5 /S 59.1/S LA 9005 ELKO BIS
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5068brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
94 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4719brutto |
|
16 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4325brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
156 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2269brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
108 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2028brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
208 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1248brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
28 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135