Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 34,00 zł brutto
Twoja cena 29,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 51,66 zł brutto
Twoja cena 35,13 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 198,15 zł brutto
Twoja cena 122,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 119,31 zł brutto
Twoja cena 93,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 40,65 zł brutto
Twoja cena 27,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 67,99 zł brutto
Twoja cena 55,29 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 99,00 zł brutto
Twoja cena 95,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 96,92 zł brutto
Twoja cena 62,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,28 zł brutto
Twoja cena 45,74 zł brutto
Do koszykaCena: |
37,27 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
37,27 |
zł netto |
Cena: |
45,84 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
45,84 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
8 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: CU UCHWYT DACHOWY Z PŁYTKĄ /100 15.1.1 CU ELKO BIS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 70 mm |
| Rozpiętość | 100 - 100 mm |
| Średnica przewodu | 8 - 10 mm |
| Materiał elementu nośnego | Miedź |
| Materiał uchwytu | Miedź |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt zaciskowy |
| Sposób montażu | Przykręcanie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 100 mm |
| Zastosowanie | Dach spadzisty |
Produkty z tej samej kategorii co CU UCHWYT DACHOWY Z PŁYTKĄ /100 15.1.1 CU ELKO BIS
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
792brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4568brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
130 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5537brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
24 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3012brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5512brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
373 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1472brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
330 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1256brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
439brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5317 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1131brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1563 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1323brutto |
|
47 SZT |
24h |
|
2337 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4480brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
97 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135