Polecane
Cena: |
39,63 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
39,63 |
zł netto |
Cena: |
48,75 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
48,75 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
43 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: AL UCHWYT NA FELC UNIWERSALNY/mały 96.0/M ELKO BIS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 70 mm |
| Rozpiętość | 70 - 70 mm |
| Średnica przewodu | 8 - 10 mm |
| Materiał elementu nośnego | Aluminium |
| Materiał uchwytu | Aluminium |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt skręcany/śrubowy |
| Sposób montażu | Zaciskanie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 80 mm |
| Zastosowanie | Dach kryty blachą falistą |
Produkty z tej samej kategorii co AL UCHWYT NA FELC UNIWERSALNY/mały 96.0/M ELKO BIS
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135