Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 322,76 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 75,43 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 22,41 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 22,41 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 10,07 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 58,55 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 19,93 zł brutto
Do koszykaCena: |
13,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,67 |
zł netto |
Cena: |
16,81 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,81 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
213 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: OG UCHWYT DO DACHÓWKI UNIWERSALNY SKRĘCONY 11.6 OG ELKO BIS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 35 mm |
| Rozpiętość | 150 - 150 mm |
| Średnica przewodu | 8 - 10 mm |
| Materiał elementu nośnego | Stal |
| Materiał uchwytu | Stal |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt zaciskowy |
| Sposób montażu | Zaciskanie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 150 mm |
| Zastosowanie | Dach spadzisty |
Produkty z tej samej kategorii co OG UCHWYT DO DACHÓWKI UNIWERSALNY SKRĘCONY 11.6 OG ELKO BIS
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
491brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1089 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3891brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4480brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
97 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1419brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
486 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1888brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
164 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1472brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
330 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5068brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
94 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135