Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 82,66 zł brutto
Twoja cena 52,91 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 132,55 zł brutto
Twoja cena 91,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 87,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,38 zł brutto
Twoja cena 20,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 99,57 zł brutto
Twoja cena 64,96 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 54,71 zł brutto
Twoja cena 54,71 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,97 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,65 zł brutto
Twoja cena 58,25 zł brutto
Do koszykaCena: |
12,48 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,48 |
zł netto |
Cena: |
15,35 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,35 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
36 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: OG UCHWYT SZCZYTOWY NISKI ELKO BIS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 140 mm |
| Rozpiętość | 31 - 31 mm |
| Średnica przewodu | 8 - 8 mm |
| Materiał elementu nośnego | Stal |
| Materiał uchwytu | Stal |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt zatrzaskowy |
| Sposób montażu | Przybijanie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 31 mm |
| Zastosowanie | Kalenica/gąsior |
Produkty z tej samej kategorii co OG UCHWYT SZCZYTOWY NISKI ELKO BIS
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3813brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
40 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1235brutto |
|
13 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3891brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
617brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1126 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4572brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4025brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
176 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1924brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
138 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5716brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
296 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1131brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
471 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1123brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
326 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
792brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3737brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
140 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135