Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 131,06 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 128,17 zł brutto
Twoja cena 87,15 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 143,30 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 429,00 zł brutto
Twoja cena 402,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 76,26 zł brutto
Twoja cena 48,81 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 65,31 zł brutto
Twoja cena 55,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 184,01 zł brutto
Twoja cena 114,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 97,60 zł brutto
Twoja cena 67,53 zł brutto
Do koszykaCena: |
15,16 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,16 |
zł netto |
Cena: |
18,65 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,65 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
74 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: OC UCHWYT KRZYŻOWY Z PŁYTKĄ 22.1 OC ELKO BIS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 70 mm |
| Rozpiętość | 135 - 135 mm |
| Średnica przewodu | 8 - 10 mm |
| Materiał elementu nośnego | Stal |
| Materiał uchwytu | Stal |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt skręcany/śrubowy |
| Sposób montażu | Przykręcanie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 135 mm |
| Zastosowanie | Dach kryty blachą |
Produkty z tej samej kategorii co OC UCHWYT KRZYŻOWY Z PŁYTKĄ 22.1 OC ELKO BIS
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1680brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1972 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1381brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
517 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3813brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
40 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1669brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
84 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1323brutto |
|
47 SZT |
24h |
|
1592 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
989brutto |
|
50 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5457brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
63 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1916brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
204 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3680brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1717brutto |
|
10 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4023brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
25 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135