Polecane
Cena: |
6,56 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,56 |
zł netto |
Cena: |
8,07 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,07 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
479 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Uchwyt betonowy nierdzewny 29.1 NI ELKO BIS
Służy do prowadzenia drutu odgromowego na płaskich dachach, np. krytych papą. Mocowany do podłoża poprzez klejenie. Szczegóły dotyczące sposobu klejenia znajdziesz na www.elkobis.com.pl.
Parametry techniczne: Uchwyt betonowy nierdzewny 29.1 NI ELKO BIS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 105 mm |
| Rozpiętość | 70 - 70 mm |
| Średnica przewodu | 8 - 10 mm |
| Materiał elementu nośnego | Beton |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna (V2A) |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt zaciskowy |
| Sposób montażu | Klejenie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 140 mm |
| Zastosowanie | Dach płaski |
Produkty z tej samej kategorii co Uchwyt betonowy nierdzewny 29.1 NI ELKO BIS
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135