Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 171,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 26,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 27,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 409,00 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 63,51 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 144,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 131,06 zł brutto
Do koszykaCena: |
8,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,41 |
zł netto |
Cena: |
10,35 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,35 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
10 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: OC UCHWYT DACHOWY Z PŁYTKĄ MAX 16.1 OC ELKO BIS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 120 mm |
| Rozpiętość | 150 - 150 mm |
| Średnica przewodu | 8 - 10 mm |
| Materiał elementu nośnego | Stal |
| Materiał uchwytu | Stal |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt zaciskowy |
| Sposób montażu | Przykręcanie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 150 mm |
| Zastosowanie | Dach spadzisty |
Produkty z tej samej kategorii co OC UCHWYT DACHOWY Z PŁYTKĄ MAX 16.1 OC ELKO BIS
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6807brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
318 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2072brutto |
|
58 szt |
24h |
|
688 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3567brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
168 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1397brutto |
|
35 SZT |
24h |
|
270 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3765brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
64 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4799brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
40 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1668brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
196 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135