Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 77,43 zł brutto
Twoja cena 50,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 232,47 zł brutto
Twoja cena 144,14 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 613,77 zł brutto
Twoja cena 392,81 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 51,66 zł brutto
Twoja cena 35,13 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 23,36 zł brutto
Twoja cena 19,93 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 201,72 zł brutto
Twoja cena 134,48 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,88 zł brutto
Twoja cena 70,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 90,61 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 130,54 zł brutto
Do koszykaCena: |
19,81 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,81 |
zł netto |
Cena: |
24,37 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
24,37 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
72 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: CU UCHWYT KĄTOWY/100 10.1.1 CU ELKO BIS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 100 mm |
| Rozpiętość | 100 - 100 mm |
| Średnica przewodu | 8 - 10 mm |
| Materiał elementu nośnego | Miedź |
| Materiał uchwytu | Miedź |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt zaciskowy |
| Sposób montażu | Przykręcanie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 100 mm |
| Zastosowanie | Dach spadzisty |
Produkty z tej samej kategorii co CU UCHWYT KĄTOWY/100 10.1.1 CU ELKO BIS
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1916brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
204 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
767brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
120 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
455brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2585 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5457brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
63 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4025brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
176 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1681brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
213 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5583brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
121 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
439brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
6917 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5068brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
94 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1419brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
486 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1717brutto |
|
6 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1123brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
486 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135