Polecane
Cena: |
6,27 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,27 |
zł netto |
Cena: |
7,71 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,71 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
3066 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: UCHWYT BETONOWY W TWORZYWIE Z DNEM PCV 30.1/D PL ELKO BIS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 138 mm |
| Rozpiętość | 75 - 75 mm |
| Średnica przewodu | 6 - 8 mm |
| Materiał elementu nośnego | Beton |
| Materiał uchwytu | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt zatrzaskowy |
| Sposób montażu | Klejenie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 75 mm |
| Zastosowanie | Dach płaski |
Produkty z tej samej kategorii co UCHWYT BETONOWY W TWORZYWIE Z DNEM PCV 30.1/D PL ELKO BIS
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135