Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 70,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 62,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 383,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 24,59 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 13,23 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 28,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 99,76 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 20,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 694,75 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszykaCena: |
4,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,33 |
zł netto |
Cena: |
5,33 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,33 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: OG UCHWYT UNIWERSALNY 59.1 B OG ELKO BIS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 35 mm |
| Rozpiętość | 115 - 115 mm |
| Średnica przewodu | 8 - 10 mm |
| Materiał elementu nośnego | Stal |
| Materiał uchwytu | Stal |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt zaciskowy |
| Sposób montażu | Przykręcanie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 115 mm |
| Zastosowanie | Dach kryty blachą falistą |
Produkty z tej samej kategorii co OG UCHWYT UNIWERSALNY 59.1 B OG ELKO BIS
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5457brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
63 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1232brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
116 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1680brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1972 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
801brutto |
|
16 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1888brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
164 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1072brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
409 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1472brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
330 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2729brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
359 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
703brutto |
|
61 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135